مزوتراپی پوست چیست؟

مزوتراپی پوست : کهولت سن و روند پیری با ایجاد تغییرات زیادی در فرد همراه است که یکی از شایع ترین آن ها ایجاد ظاهری خسته و بی روح می باشد که علل مختلفی موجب بروز آن می شود. از جمله مهم ترین دلایل بروز این تغییرات عبارتنداز: ( جوانسازی پوست )

  1. کمتر رسیدن موادغذایی و اکسیژن به بافت ها
  2. کاهش توانایی دفع مواد سمی و زائد توسط بدن
  3. کاش کلاژن و الاستین سازی پوست

 

مزوتراپی پوست

 

از جمله روش های مختلفی که به منظور شادابی بیشتر پوست و طراوت بخشیدن به آن مورد استفاده قرار می گیرد، مزوتراپی پوست می باشد که امروزه به دلیل مزایای بی شمارش مورد استقبال بسیار زیادی قرار گرفته است.

چنانچه دچار چین و چروک و سایر علائم پیرپوستی در صورت خود شده و این امر ناراحتی و کاهش اعتماد به نفس شما را به دنبال داشته است می توانید اقدام به انجام مزوتراپی نموده و بدین ترتیب عوارض مورد نظر را درمان نمایید.

دکتر طاهره مولازاده در کلینیک نای ذی به دقت نوع عارضه پوستی شما و شدت آن را به منظور تعیین تعداد جلسات مورد نیاز برای حاصل شدن نتایج مطلوب و رضایت بخش مورد بررسی قرار می دهند.

چنانچه مایل به مشاهده نمونه کارهای صورت گرفته توسط ایشان هستید می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام شان مراجعه کنید.

مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی یکی از روش های جوانسازی پوست می باشد که طی انجام آن داروهایی همچون آمینواسیدها، مواد معدنی، آنتی اکسیدان ها و ویتامین هایی که در جوانسازی و شادابی پوست موثر هستند به مزودرم یا همان لایه میانی پوست تزریق می گردند. این کار تولید کلاژن و الاستین پوست را تحریک نموده و در نهایت منجر به تغذیه هرچه بهتر پوست می شود.

لازم به ذکر است که مواد ذکر شده برای انعطاف پذیری پوست هر شخصی ضرورت دارند.

چین و چروک ها و خطوط پوست با این روش برطرف شده، منافذ باز پوست، پف، تیرگی زیر چشم و همچنین قرمزی پوست رفع شده و علاوه بر آن می توان پوست قسمت های مختلف بدن مانند دست ها که شل شده اند را سفت نمود.

مزوتراپی را می توان به عنوان مکملی در کنار سایر روش های جوانسازی پوست همچون لیفت صورت، تزریق بوتاکس ، کرم های موضعی، لایه بردارهای لیزری و شیمیایی مورد استفاده قرار داد یا آن را جایگزین بسیاری از روش ها نمود.

مزایای روش مزوتراپی پوست چیست؟

  • ماندگار بودن نتایج
  • مقرون به صرفه بودن
  • عدم احتمال بروز واکنش آلرژیک و ایمن بودن
  • کوتاه بودن دوران نقاهت
Call Now Button