درباره تزریق چربی در تهران

تزریق چربی در تهران : تزریق چربی یکی از روش های محبوب زیبایی و جوانسازی پوست است که با هدف افزایش حجم نواحی مختلف بدن به بخصوص صورت و بهبود ظاهر انجام می شود. در این روش چربی از ناحیه ای که دارای چربی زیاد است همچون ران یا باسن برداشته شده و بعد از خالص سازی به اندام هدف که در اغلب موارد صورت است تزریق می گردد.

 

تزریق چربی در تهران

 

لزوم انتخاب بهترین پزشک تزریق چربی

” تزریق چربی روش نسبتاً ساده ای می باشد. “ این جمله ای در رابطه با روش تزریق چربی است که ممکن است بارها از اطرافیان شنیده یا در سایت های پزشکی خوانده باشید که کاملاً درست هم هست. اما بدین معنی نیست که هر فرد یا پزشکی قادر به انجام آن می باشد.

این روش جوانسازی پوست در عین سادگی نیازمند تکنیک های مخصوصی است که اگر پزشک از آن ها آگاه نبوده و در آن ها مهارت نداشته باشد نه تنها قادر به رقم زدن نتایج دلخواه برای افراد نخواهد بود بلکه ممکن است موجب بروز عوارضی همچون غیر قرینه شدن صورت در فرد نیز شود.

از همین رو لازم است نهایت دقت را در انتخاب پزشک خود صرف کنید. تزریق چربی یک روش ضروری نبوده و الزامی برای هرچه سریع تر انجام شدن آن وجود ندارد لذا شما زمان کافی برای تحقیق در رابطه با یک پزشک خوب را در اختیار خواهید داشت.

چگونه بهترین پزشک را انتخاب کنیم؟

برای اینکه بهترین کلینیک یا پزشک برای تزریق چربی در تهران را انتخاب کنید لازم است از ویژگی های بهترین پزشک و بهترین کلینیک آگاهی داشته باشید که ما در ذیل به تعدادی از مهم ترین آن ها اشاره کرده ایم:

  • پزشک باید تجربه زیادی در انجام روش تزریق چربی داشته و مهارت زیادی برای انجام آن داشته باشد.
  • کارنامه کاری پزشک در زمینه تزریق چربی باید موفق و رضایت بخش باشد.
  • پزشک باید کاملاً بر اصول زیبایی شناسی واقف بوده و از قدرت تصور بالایی برخوردار باشد.
  • او باید برخورد خوبی با مراجعان خود داشته و صبور باشد.
  • پزشک خوب دارای وجدان کاری بالایی بوده و فقط منافع مالی خود را در نظر نمی گیرد.

همچنین :

  • کلینیک انتخاب شده باید از وزارت بهداشت مجوز داشته باشد.
  • محیط کلینیک باید آرام و تمیز باشد.
  • کلینیک مورد نظر باید به پیشرفته ترین و بروزترین وسایل روز دنیا تجهیز باشد.
  • ابزارهای مورد استفاده در کلینیک باید کاملاً استریل باشند و غیره.

دکتر طاهره مولازاده ، پزشک متخصص مشغول به کار در کلینیک نای ذی از جمله پزشکان بسیار مجرب و کاربلد در زمینه تزریق چربی می باشد که برای مشاهده نمونه کارهای انجام شده توسط ایشان می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام شان مراجعه کنید.

Call Now Button