روش تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت : پر بودن صورت موجب شاداب تر و جوانتر به نظر رسیدن چهره فرد شده و یکی از فاکتورهای زیبایی به شمار می رود. صورت برخی از افراد به طور مادرزادی لاغر بوده و صورت برخی دیگر با افزایش سن حجم خود را از دست داده و لاغر می شود؛ زمانی که سن انسان افزایش پیدا می کند میزان تولید الاستین و کلاژن پوست و چربی های زیرجلدی آن کاهش یافته و در نتیجه حج صورت او کم می شود که این امر زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار داده و موجب کاهش اعتماد به نفس او می شود.

تزریق چربی صورت موثرترین و بهترین روش حال حاضر برای رفع این مشکل می باشد که به دلیل مزایای بسیار زیادش امروزه مورد استقبال افراد زیادی در سرتاسر جهان قرار گرفته است.

 

تزریق چربی به صورت

 

مزایای تـزریق چربی به صورت

امروزه برای برطرف کردن مشکلاتی همچون چین و چروک، افتادگی و شلی پوست که در اثر کاهش حجم صورت در پوست فرد ایجاد می شود روش های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد که از این میان می توان به تزریق ژل و جراحی لیفت صورت اشاره کرد که توصیه دکتر طاهره مولازاده و هر پزشک مجرب دیگری برای رفع این ایرادات به افراد ، تزریق چربی می باشد زیرا :

  • ارزان می باشد؛ جراحی لیفت صورت و به طور کلی روش های جراحی با هزینه زیادی همراه می باشند. برای تزریق ژل هم از ماده خارجی استفاده می شود و در نتیجه از تزریق چربی که برای انجام آن از چربی بدن خود فرد بهره گرفته می شود گران تر خواهد بود.
  • ایمن است؛ برای انجام این روش همچون جراحی لیفت صورت نیاز به ایجاد برش و بیهوشی نیست و چون چربی از بدن خود فرد گرفته می شود در بیمار حساسیت ایجاد نمی کند.
  • عوارض خاصی جز مقداری التهاب، تورم، کبودی و درد برای فرد به همراه نخواهد داشت.
  • فرد بلافاصله بعد از انجام آن می تواند انجام فعالیت های روزمره اش را از سر بگیرد.
  • نیاز به رعایت مراقبت های خاصی ندارد و غیره.

نحوه تزریق چـربی به صورت چگونه است؟

برای انجام این کار ابتدا پزشک اندام هدف که اندامی با میزان چربی زیاد است را مشخص کرده، سپس آن را بی حس نموده و با تکنیک مورد استفاده خود میزان چربی مورد نیاز را از آن استخراج می کند. سپس چربی خارج شده را که معمولاً همراه با مواد دیگری همچون خون است را با شست و شو دادن یا با استفاده از سانتریفیوژ خالص نموده و آن را به صورت بیمار تزریق می نماید.

Call Now Button